Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
1. 16 Jesper Balstad 00:03:21.2 00:00:00.0 Gutt 1km
2. 24 Martin Rønning 00:03:24.8 00:00:03.6 Gutt 1km
3. 5 Eirik Mogstad 00:03:30.5 00:00:09.3 Gutt 1km
4. 14 Jakob Stenseth 00:03:42.9 00:00:21.7 Gutt 1km
5. 15 Jakob Tyldum 00:03:43.8 00:00:22.6 Gutt 1km
6. 37 Edith Skovholt Bonnemaire 00:03:47.1 00:00:25.9 Jente 1km
7. 22 Marcus Ingdal Haugen 00:03:48.2 00:00:27.0 Gutt 1km
8. 1 Adrian Kamvik 00:03:50.8 00:00:29.6 Gutt 1km
9. 32 Oskar Kattem-Olsen 00:03:52.9 00:00:31.7 Gutt 1km
10. 27 Nilas Holmvik 00:03:54.4 00:00:33.2 Gutt 1km
11. 42 Frida Elshaug-Tørstad 00:03:55.4 00:00:34.2 Jente 1km
12. 11 Håkon Emanuelsen 00:03:55.7 00:00:34.5 Gutt 1km
13. 12 Håkon Thrane Winum 00:03:56.9 00:00:35.7 Gutt 1km
14. 51 Oline Randli Elden 00:03:58.1 00:00:36.9 Jente 1km
15. 31 Olav Vea Monseth 00:03:58.5 00:00:37.3 Gutt 1km
T16. 8 Elias Stjern Jaren 00:04:00.0 00:00:38.8 Gutt 1km
T16. 23 Martin Fosse 00:04:00.0 00:00:38.8 Gutt 1km
18. 182 Mikkel S Bonemerie 00:04:00.1 00:00:38.9
19. 50 Nora Hovdal-Tovmo 00:04:00.9 00:00:39.7 Jente 1km
20. 36 Ebba Kimhyee Tiltnes 00:04:05.0 00:00:43.8 Jente 1km
21. 58 Zoe Coudert 00:04:06.1 00:00:44.9 Jente 1km
22. 44 Jenny Lauvstad Brenne 00:04:07.8 00:00:46.6 Jente 1km
23. 232 Lidya Waqria 00:04:10.5 00:00:49.3
24. 34 Ane Norberg Kristiansen 00:04:11.2 00:00:50.0 Jente 1km
T25. 20 Kristian Skogan 00:04:11.5 00:00:50.3 Gutt 1km
T25. 46 Keyrin Ollestad Grønli 00:04:11.5 00:00:50.3 Jente 1km
27. 38 Elise Waaktaar Opland 00:04:11.8 00:00:50.6 Jente 1km
28. 35 Aurora T. Alterhaug 00:04:13.0 00:00:51.8 Jente 1km
29. 13 Jakob Nordaune 00:04:13.9 00:00:52.7 Gutt 1km
30. 4 Casper Hoaas Røkke 00:04:15.8 00:00:54.6 Gutt 1km
31. 140 Adrian S Hellerud 00:04:17.0 00:00:55.8
32. 190 Anton Krystad 00:04:17.4 00:00:56.2
33. 30 Odin Matteus Klaussen 00:04:19.3 00:00:58.1 Gutt 1km
34. 48 Mari Mæhlum Krüger 00:04:21.7 00:01:00.5 Jente 1km
35. 226 Sondre S Risvold 00:04:22.4 00:01:01.2
36. 3 Amund Haugerø Aagaard 00:04:23.6 00:01:02.4 Gutt 1km
37. 227 Sivert S Risvold 00:04:27.7 00:01:06.5
38. 221 Emil Alsos 00:04:28.5 00:01:07.3
39. 138 Fredrik Lunde 00:04:29.2 00:01:08.0
40. 52 Sara Melum 00:04:29.6 00:01:08.4 Jente 1km
41. 7 Elian Holmvik 00:04:30.0 00:01:08.8 Gutt 1km
42. 135 Torius Hagseth 00:04:32.4 00:01:11.2
43. 33 Sondre Roen Hjort 00:04:34.1 00:01:12.9 Gutt 1km
44. 56 Torunn Mørch 00:04:35.1 00:01:13.9 Jente 1km
45. 6 Eivind Helgemo Furuholt 00:04:39.9 00:01:18.7 Gutt 1km
46. 54 Synnøve G. Kjesbu 00:04:42.3 00:01:21.1 Jente 1km
47. 53 Serine Sando 00:04:43.2 00:01:22.0 Jente 1km
48. 39 Emmy Sofie Bjørnsen 00:04:45.0 00:01:23.8 Jente 1km
49. 2 Aksel Pettersen Gjerden 00:04:46.7 00:01:25.5 Gutt 1km
50. 21 Lukas Skjærvold Hammern 00:04:56.1 00:01:34.9 Gutt 1km
51. 193 Maiken D Husby 00:04:57.9 00:01:36.7
52. 139 Severin Toftaker 00:04:58.9 00:01:37.7
53. 40 Erika Asklund Hagen 00:05:01.2 00:01:40.0 Jente 1km
54. 18 Jonathan Rostad 00:05:04.3 00:01:43.1 Gutt 1km
55. 236 Runa Julsrud 00:05:06.9 00:01:45.7
56. 55 Synnøve Halvorsrød Bjerve 00:05:09.6 00:01:48.4 Jente 1km
57. 49 Milla Aurora Jakobsen 00:05:13.4 00:01:52.2 Jente 1km
58. 194 William Hagen 00:05:14.3 00:01:53.1
59. 57 Ylva Granviken 00:05:21.8 00:02:00.6 Jente 1km
60. 228 Christina Opsahl 00:05:31.8 00:02:10.6
61. 41 Erle Granviken 00:05:32.7 00:02:11.5 Jente 1km
62. 237 Ronja Julsrud 00:05:40.8 00:02:19.6
63. 47 Leah Marie Flaaten 00:05:41.9 00:02:20.7 Jente 1km
64. 29 Noah Peder Flaaten 00:08:44.0 00:05:22.8 Gutt 1km