Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
1. 19 Strobel Fiona 00:03:40.4 00:00:00.0 U9w
2. 18 Lidl Anna 00:03:47.2 00:00:06.8 U9w
3. 16 Sponsel Luis 00:04:00.0 00:00:19.6 U8m
4. 20 M�ller Lara 00:04:11.0 00:00:30.6 U9w
5. 25 Hann Johannes 00:04:34.7 00:00:54.3 U9m
6. 15 Benkert Xaver 00:04:41.9 00:01:01.5 U8m
7. 9 Lidl Simon 00:04:49.8 00:01:09.4 U7m
8. 14 Salfner Luis 00:04:56.8 00:01:16.4 U8m
9. 5 Erd Annie 00:05:09.6 00:01:29.2 U7w
10. 22 Palomino Valentina 00:05:14.4 00:01:34.0 U9w
11. 23 Berndaner Antonia 00:05:31.0 00:01:50.6 U9w
12. 30 Erd Emma 00:05:31.3 00:01:50.9 U10w
13. 27 Benkert Emma 00:05:34.0 00:01:53.6 U10w
14. 10 Salfner Quirin 00:05:34.5 00:01:54.1 U7m
15. 24 Viskupova Emma 00:05:49.8 00:02:09.4 U9w
16. 28 Gr�tz Hanni 00:05:52.0 00:02:11.6 U10w
17. 38 Wagner Marla 00:05:55.3 00:02:14.9 U12w
18. 12 Palomino Yuna 00:05:55.6 00:02:15.2 U8w
19. 21 Hain Ella 00:05:57.8 00:02:17.4 U9w
20. 31 Sponsel Fanny 00:05:58.1 00:02:17.7 U10w
21. 42 Reim Leonhard 00:06:00.9 00:02:20.5 U12m
22. 76 Beck Raphael 00:06:04.8 00:02:24.4 U16m
23. 17 Glettenberg Johanna 00:06:07.7 00:02:27.3 U9w
24. 26 Mikenda Simon 00:06:09.9 00:02:29.5 U9m
25. 4 Viskup Dominik 00:06:16.9 00:02:36.5 U6m
26. 71 Heiland Paulus 00:06:18.8 00:02:38.4 U15m
27. 80 Ponnert Matthias 00:06:27.3 00:02:46.9 �18
28. 44 W�hmann Titus 00:06:28.8 00:02:48.4 U12m
29. 3 Strobel Sarah 00:06:30.9 00:02:50.5 U6w
30. 72 Steurer Patrick 00:06:36.1 00:02:55.7 U15m
31. 70 Grasegger Seppi 00:06:37.9 00:02:57.5 U15m
32. 73 Dahlke Luisa 00:06:40.0 00:02:59.6 U16w
33. 62 Schmid Vitus 00:06:41.0 00:03:00.6 U14m
34. 77 Eichinger Leonard 00:06:41.2 00:03:00.8 U18m
35. 54 Gr�tz Anderl 00:06:42.6 00:03:02.2 U13m
36. 75 Petrini Felix 00:06:44.3 00:03:03.9 U16m
37. 53 Schwarz Raphael 00:06:49.1 00:03:08.7 U13m
38. 69 Linner Mario 00:06:51.4 00:03:11.0 U15m
39. 43 Schwabe Finn Lasse 00:06:51.9 00:03:11.5 U12m
40. 64 Pongratz Xaver 00:06:58.5 00:03:18.1 U14m
41. 63 Strobel Luis 00:06:59.6 00:03:19.2 U14m
42. 36 Grabo Xaver 00:07:02.9 00:03:22.5 U11m
43. 45 K�hnisch Jannis 00:07:04.8 00:03:24.4 U12m
44. 41 Glettenberg Emanuel 00:07:10.3 00:03:29.9 U12m
45. 34 Echter Valentin 00:07:10.5 00:03:30.1 U10m
46. 66 Gla� Ronja 00:07:10.8 00:03:30.4 U15w
47. 11 Berndaner Magdalena 00:07:12.7 00:03:32.3 U8w
48. 46 Steurer Alexander 00:07:22.2 00:03:41.8 U12m
49. 2 Geng Anna 00:07:22.9 00:03:42.5 U6w
50. 47 Grasegger Theresa 00:07:25.3 00:03:44.9 U13w
51. 67 B�hme Felicia 00:07:35.7 00:03:55.3 U15w
52. 58 Gerum Emilia 00:07:39.6 00:03:59.2 U14w
53. 29 Salfner Josephine 00:07:42.5 00:04:02.1 U10w
54. 1 Benkert Antonia 00:07:43.2 00:04:02.8 U6w
55. 60 Wagner Norah 00:07:49.0 00:04:08.6 U14w
56. 8 Grunow Rufus 00:07:52.7 00:04:12.3 U7m
57. 32 Voigtmann Emilia 00:07:53.9 00:04:13.5 U10w
58. 74 Riederer Alina 00:08:00.4 00:04:20.0 U16w
T59. 57 Ladst�tter Annika 00:08:22.2 00:04:41.8 U14w
T59. 59 Ladst�tter Annika 00:08:22.2 00:04:41.8 U14w
61. 39 Steurer Bianca 00:08:25.3 00:04:44.9 U12w
62. 65 Schuster Johannes 00:08:31.6 00:04:51.2 U14m
63. 48 Hollenburger Valentina 00:08:37.3 00:04:56.9 U13w
64. 7 Voigtmann Sophia 00:08:48.2 00:05:07.8 U7w
65. 68 Bach Julia 00:09:13.0 00:05:32.6 U15w
66. 37 Schuster Benedikt 00:09:16.8 00:05:36.4 U11m
67. 50 Bach Magdalena 00:09:35.1 00:05:54.7 U13w
68. 49 H�rtl Leni 00:09:46.2 00:06:05.8 U13w
69. 61 St�ckl Sophia 00:10:50.1 00:07:09.7 U14w
70. 52 Kiosseff Maria 00:10:58.0 00:07:17.6 U13w
71. 40 Voit Alicia 00:12:06.1 00:08:25.7 U12w
72. 35 Braun Emily 00:12:47.2 00:09:06.8 U11w